Sestdiena, 03 novembris 2018 16:25

Grupa „BLITZE” prezentē pirmo dziesmu no topošā albuma, noklausies!

Grupa „BLITZE”, aktīvi strādājot pie sava albuma, prezentē saviem klausītājiem jaunāko dziesmu un videoklipu „Kaimiņiene”.

Ar vienkāršu, tomēr nopietnu pieteikumu grupas „BLITZE” puiši vēlas nodot vēstījumu, ka „radošā pauzīte” ir galā un ar pilnu jaudu un entuziasmu ir ķērušies klāt jaunajam albumam, citējot grupas dalībniekus Arvīdu Berķi un Arni Grīnbergu: „Albums, ko tik sen visi bija pelnījuši!”

Mūzikas videoklipa filmēšana un veidošana esot bijusi grupas dalībnieku drauga Vladislav Shchepin (Pilotazh Studio Moscow)ideja, ko palīdzēja realizēt viņa jaunie dēli Fedor Shchepin(video operators) un Stepan Shchepin (gaismas). Tas viss izvērtās jauniešiem un grupai par atmiņā paliekošu vasaras piedzīvojumu 4 agru rītu un vakaru garumā, pateicoties Latvijas dabas un Rīgas šarmam, ko novērtēs ikviens skatoties videoklipu.

Dziema „Kaimiņiene” ir veltīta visiem mūsu noslēpumainajiem kaimiņiem, kuri dzīvo aiz dzīvokļa sienas, blakus mājā vai treptelpā, vai otrpus žogam, tiem, kuriem vēlu vakarā logā nenodziest gaismas un neapklust balsis...

Publicitātes foto: Kristaps Liepa
youtube : https://youtu.be/SKrNn_c3Vp4

Arvids Berķis

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

01.11.2018.Tel.nr. 20265517


Last modified on Sestdiena, 03 novembris 2018 16:51

Iesaki