Piektdiena, 20 jūlijs 2018 02:46

Singapūras Satīns piedāvā seksuālu vasaras hitu!

Latvijas mūzikas supergrupa Singapūras Satīns nupat faniem nogādājuši jaunu singlu un videoklipu ar nosaukumu“Benz”,
kurā puiši nekautrējas izrādīt savu romantisko un juteklisko pusi.

“Mums bieži jautā kāpēc mūsu klipos ir tik maz mašīnu un meiteņu, tāpēc pēc rūpīgas apspriedes nolēmām radīt klipu, kurā ir mašīnas un meitenes, tādējādi pierādot to, kamašīnas un meitenes mums ir tuva tēma. Arī romantikavienmēr mums bijusi aktuāla ma, par to liecina arīiepriekšējie hitiIr vērts”, “Paliec pie manisunNav vērts”, taču bieži vien neizdodas šīm tēmām pieķerties tik daudz, cik gribētos vai vajadzētu. Vispār mums pašiem liekas, kaklips ir konča” par jauno dziesmu stāsta grupas pārstāvji.

Videoklips tapis sadarbībā ar nesen atklātās radošāsapvienības Honeymoon Highlīdzdalību un tajā piedalās pašmāju modeles Daria von Tri un Terēze Strādniece. Videoklipu filmējis un montējis talantīgais Artūrs Krūmiņš, kurš plašākai auditorijai zināms ar vizualizācijām repera Edavārdi dziesmām “Pa īsto” un “Zilie ekrāni”.

Grupai Singapūras Satīns” šobrīd ir vasaras tūre un viņibūs sastopami koncertosPositivus”, “Summersound”, Kuldīgā, Gulbenē, Valmierā, Olainē un citās Latvijaspilsētās. Ar koncertu sarakstu vari iepazīties grupas oficiālajā Facebook lapā un sekot līdzi informācijai viņuInstagram profilā.

Last modified on Piektdiena, 17 augusts 2018 08:24

Iesaki