Ceturtdiena, 08 marts 2018 13:30

Singapūras Satīns ar jaunu hitu paziņo, ka nemāk krievu valodu!

Latvijas pirmā repa supergrupa Singapūras Satīns publicējuši videoklipu “Es nemāku krievu valodu”, kurā piedalās arī krievvalodīgais Latvijas reperis Fanya jeb Antons Semeņaks.
Ar šo dziesmu ceram kliedēt nesapratni un neiecietību starp mūsu paaudzes latviešiem un krieviem. Vēlamies, lai mūsu abas etniskās grupas uz sevi pašironiski paskatītos no malas un saprastu, ka spējam saprast viens otru arī tad, ja nesaprotam ne vārda. Gluži kā senajos laikos, kad Jūrmalā risinājās pasaulslavenais superzvaigžņu festivāls Jaunais Vilnis. Dienas beigās mēs visi esam cilvēki un reperi, nevis latvieši vai krievipar dziesmu stāsta grupas menedžeris Olafs FlowReepsReinis. Klipā varat redzēt arī grupas jaunāko apģērbju līniju Добрый хлеб”, kasradīta, sadarbojoties ar talantīgo latviešu mākslinieku Lazy Bra. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, lai ko arī mēs darītu - maizītei sanāk. Ceram, ka ar to spēs identificēties arī mūsu klausītāji.Mākslinieki noliedz, ka skaņdarbam būtu jebkāda saistība ar šogad gaidāmajām vēlēšanām.

Vaicājot par puišu tuvākajiem nākotnes plāniem, viņi atklāj, ka negribam pateikt priekšā visu, kas šogad no mums gaidāms, bet varam garantēt, ka pat rūdītākie Satīna fani tiks pārsteigti nesagatavoti. Konkrētais singls būs daļa no mūsu ceturtā miksteipa, kas būs Satīna kopoto ierakstu sestais projekts pēc kārtas. Līdz vasarai vēl vismaz trīs mēneši, tāpēc par tūri vēl detaļās neiedziļināsimies, taču jau šobrīd varam pateikt, ka paviesosimies visās pilsētās, kurās ir nauda un klubi, izņemot varbūt Ludzu, jo būsim reāli - ko mēs Ludzā darīsim.

Kā norāda muzikālās apvienības pārstāvji, videoklipu filmējis un montējis talantīgais Elvis Lācis, kurš strādājis pie citiem grupas hitiem, kā “Pūpolsvētdiena, Hallo, Ventspilī iemīļotā hita Lemberghiniu.c. projektiem.


https://youtu.be/YfP_d3JePrA
Last modified on Ceturtdiena, 08 marts 2018 13:34

Iesaki