Trešdiena, 10 janvāris 2018 18:28

Liene Greifāne prezentē mūzikas video klipu savai Supernovas dziesmai Walk the talk.

Dziesmu Walk the talk sarakstījusi pati Liene kopā ar savām senām paziņām no eirovīzijas laikiem Ylvu un Lindu Persson no Zviedrijas.
Dziesma tapusi jau kādu laiku atpakaļ un vasarā meitenes jautāja vai es domāju startēt Supernovā ar kādu no savām dziesmām. Tad vēl nebiju domājusi, ka gribētu piedalīties, jo bija diezgan depresīvā noskaņojums pēc ģimenes tuvāko cilvēku zaudējumiem. Amerikā rakstot jaunas dziesmas sapratu, ka ir laiks savu sakrājušos enerģiju un emocijas ielikt mūzikā. Dziesmas dziedot kaut kā dvēsele attīrās un paliek vieglāk. Tā nu kopā ar meitenēm pabeidzām dziesmu Walk the talk, taču līdz pat pēdējam brīdim mani nepārliecināja dziesmas aranžija. Dziesmu producēt palīdzēja Dāņu producents Roeland Ruijsch, pirms tam gan piedāvāju būt par dziesmas kopproducentiem dažus producentus no Latvijas, taču saņēmu atteikumu, ka dziesma neesot laba un skanējums vecmodīgs. Tieši tā arī bija mana doma, izveidot nedaudz 90 gadu un 2000 gadu skanējumu un piesitienu. It sevišķi man bija svarīgs bungu breiks, jeb solo, pie tā ļoti ilgi strādājām ar Roelandu. Beigu galā esmu ļoti apmierināta ar dziesmas gala versiju. Kad dziesmu palaida ar demo versiju Supernovas atlasē, jau tad saņēmām piedāvājumu no Zviedru Universal music, ka viņi vēlētos būt dziesmas distributori un ka viņuprāt dziesma ir lieliska. Tas mums bija ļoti liels prieks un lepnums un ar vēl lielāku sparu gribēju pabeigt dziesmu tieši tādā skanējumā kā biju iedomājusies. Man ir jāsaka milzīgs paldies burvīgajām un apņēmīgajām meitenēm Ylvai un Lindai Persson, kā arī Roelandam Ruijsch par milzīgo ieguldīto darbu, mīlestību un ticību.

Mūzikas video sākotnēji filmēt nebiju domājusi, jo neticēju, ka dziesma tiks Supernovā, taču līdz ar to nokļūšanupusfinālā, galvā skanēja domas, ka vajadzētu uzfilmēt video versiju. Man kā studentam, līdzekļu dārgam video klipam nebija, taču bija ideja un labi draugi, kuri piekrita pavadīt kopā ar mani vienu dienu un ņemt dalību mūzikas video tapšanā. Toms Norde atvēlēja savu fotostudiju, Pro1 palīdzēja ar Spotiem, Rūdolfs Babris piekrita filmēt un viss kas bija jādara, jāķeras klāt pie plānošanas un kopējā koncepta izstrādes. Kad dziesma tapa, jau tad zināju, ka gribētu viņu dziedāt 70gadu stila tērpos, jo tieši šis stils man pašai ļoti patīk. Tātad ideja bija skaidra, visi draugi ierodas 70gadu stilā un viss pārējais jau burtiski ir redzams klipā. Pavadītas jautras un pozitīvas 9 stundas ar sev svarīgiem cilvēkiem.  Klipā piedalījās Katrīne, Kerija, Kortnija Saulietes,  Anna un Rafaels Krimeli, Elizabete Zagorska, Patrīcija Lodziņa, Eva Strautmale, Roberto Meloni, Rihards Špacs, Jeļena Gricuk, Lidija Breska, Jānis Supe, Una Ulme un protams es pati. J

Gribu pateikt paldies veikalam, Mans drēbju skapis par bundziniekam aizlienēto skaisto žaketi.

Gribu jums arī noprezentēt savu Supernovas komandu.

Tērpus darina superīgā dizainere Ieva Ādamsone

Par matiem un meikapu rūpēsies mana mīļā Eva Strautmale

Uz skatuves ar mani kopā būs divas lieliskas dāmas Elizabete Zagorska un Lidija Breska kā arī viens foršs džentelmenis Rihards Špacs.


Video
:
https://www.youtube.com/watch?v=xZgVrQ9AcJ4

Last modified on Trešdiena, 10 janvāris 2018 19:15

Iesaki