Svētdiena, 27 augusts 2017 15:58

Jānis Moisejs svin 30 gadu jubileju un izdod singlu ar video.

Jānis Moisejs prezentē jaunu dziesmu - “Sapņu taurenītis” un saulainu šīs dziesmas videoversiju.

Dziedātājs pats saka: “Dziesma ir stāsts par cilvēku sapņiem un mīlestību. Ikvienam no mums ir īpaši, tikai sev zināmi unvēl nepiepildīti sapņi. Un katrs esam taurenis, kas var pacelties sapnim pretim un nolaisties uz kā uz visskaistākāvasaras pļavas zieda, lai justos laimīgs, priecīgs un piepildīts.Tāpēc dažkārt ir tikai jāpārvar bailes un jāapzinās paša spējassasniegt vēl neredzētus apvāršņus, - iespējams, kopā ar otru cilvēku.

Jānis savas skatuves pieredzes laikā ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju. Saņēmis zelta disku par R. Paula un G. Rača disku "Pasaule ir skaista", veiksmīgi vadījis "Latvijas Zelta talanti" nacionālo televīzijas talantu šovu. Pats arī ir piedalījies vairākos aizraujošos projektos un šovos, kā piemēram LNT "Zvaigžņu lietus 2".Dziedātājs ir saņēmis arī Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvu par veiksmīgāko šlāgerdziesmu, uzstājoties kopā ar Lieni Šomasi un izpildot dziesmu "Neskaties pulkstenī".Mūziķis ir izdevis solo albumu “Šķiršanās blūzs”, un arī patsradījis tādus latviešu tautā iemīļotus hitus, kā “Uzbur laimi”, “Podziņa un diedziņš”, “Mīlēšu Tevi”, u.c.

Šogad papildus Šveicē iegūtajam maģistra grādam finanšu un banku zinībās mūziķis aizstāvējis bakalaura grādu tiesību zinātnē Rīgas Stradiņa universitātē. Mūziķis pašlaik darbojas finanšu nozarē un vairāk nekā 4 gadus ir Rīgas Improvizācijas teātra aktieris, kur ik nedēļu ir sastopams “Splendid palace”notiekošajās izrādēs “Ar šarmu pret karmu”.

 

Dziesmas videoklipā piedalās Latvijas Mākslas akadēmijas studente Agate Bernāne un video noformējums tapis kopā ar Reini Vilni Baltiņu.

Iepazīties ar skaņdarbu var sekojot zemāk pievienotajai saitei vai pieprasot dziesmu "Sapņu taurenītis" lielākajās Latvijas radio stacijās!

Lejupielādē un klausies:

Youtube: goo.gl/YhS1qH

iTunes: goo.gl/KWCMsJ

Spotify:https://goo.gl/eA8zVj

Izpildītājam var sekot sociālajā vidē:

Twitter: @jmoisejs

Instagram: jmoisejs

Par koncertiem iespējams sazināties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Last modified on Trešdiena, 30 augusts 2017 04:55

Iesaki