Sestdiena, 22 jūlijs 2017 12:33

Puzikovs Spānijā pats uzfilmē sev jaunas dziesmas video! Noskaties!

Nikolaja Puzikova pēdējo gadu veiksmīgāko dziesmu producents Dj Dween (Kaspars Dvinskis) dziedātājam piedāvāja kopīgi ierakstīt jaunu dziesmu
un šoreizt būt ne viendziesmas izpildītājam, bet mēģināt radīt arī dziesmas tekstu. Tas arī veiksmīgi tagad ir realizēts dziesmā “Ir labi te”. Dziesmas melodijas veidošanās līdzdarbojies līdz šim lielākā Nikolaja hita Dievs tevi mīlmūzikas autors Artūrs Palkevičs.

Dziesmas video ar viedtālruni uzfilmējis pats Nikolajs laikā, kad ar savu draudzeni Anniju atpūties Maljorkā.i

Nikolajs: “Dziesma ir par to, ka labi ir tur, kur mēs esam kopā ar saviem mīļotajiem. Video atspoguļo ceļojumu Maljorkā un visu to, ko piedzīvoju, būdams uz lielākās  Spānijas salas pašā Vidusjūras sirdī. Tas ir mans pirmais pašu spēkiem nofilmētais videoklips. Klipu montēt uzticēju producentam Dween. Domāju izdevās godam. Videoklipa galvenās lomas atveidotāja ir mana draudzene Annija. Tā ir viņas debija mūzikas video.”

Dween: “Dziesma tapa nejauši, meklējot jaunākās skaņas skaņu bankas, kurā atradu tādu skaņu salikumu, kas mani iedvesmoja uz dziesmas attīstību. Parādot dziesmas uzmetumu Nikolajam, radās ideja uzlabot melodisku līniju, un nosūtītierakstu Palkevičam, kurš to veiksmīgi papildināja. Vienmēr esmu centies sekot līdzi aktuālajai popmūzikai, domāju, ka dziesmu varēs organiski iekļauties jebkurā DJ setā. Galvenais lai ir labi te, un ir labi tur!

Pērnā gada nogalē klajā nāca Nikolaja pirmā ierakstu kolekcija “Te nu es esmu”, bet albuma tituldziesma vēl tagad ir vairāku radiostaciju aktīvajās rotācijās. Visi, kam patīk saulaina latviešu popmūzika, var satikt Nikolaju daudzajos vasaras festivālos un pilsētu svētkos.

Rudenī plānots duets ar kādu no jaunajām latviešu popmūzikas zvaigznēm, bet par to vēl informācija sekos!
Video: https://youtu.be/47j_cEeNRrw

Last modified on Sestdiena, 22 jūlijs 2017 13:07

Iesaki