Trešdiena, 31 maijs 2017 07:06

Grupa Rock’n’Berries prezentē videoklipu dziesmai Zvaigznēs ierakstīts.

2017. gada 25. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā notika pašmāju grupas Rock’n’Berries mūzikas video prezentācijas koncerts tās jaunākajam singlam Zvaigznēs Ierakstīts.

Prezentācijas koncertu grupa iesāka ar dziesmām no albuma Smoothie call, kuru skanējumu papildināja pūtējutrio. īpašs pārsteigums prezentācijas koncertaapmeklētājiem bija viesmākslinieku Normunda Rutuļaun Anitas Intaites uzstāšanās. Koncerta gaitā grupaskatītājus priecēja ar jaunā videoklipa Zvaigznēsierakstīts pirmizrādi.

Videoklipu ir veidojis operators un režisors Edgars Trankalis (ET Production), un šis ir stāsts par puisi, kuram ir apnicis tikt sāpinātam meitenes dēļ. Lai gan meitene viņam nepārtraukti liek vilties, viņš tai ir pārāk spēcīgi pieķēries, lai spētu pielikt punktu attiecībām.Galveno lomu videoklipā attēlo grupas Rock’n’Berries solists Oskars Millers, bet meitenes lomu– Anete Janko.Videoklips ir uzņemts saulainajā Maljorkā, Spānijā ļoti vasarīgā noskaņā, grupai un filmētājam trīs dienu laikā apceļojot salas skaistākās vietas.

Dziesmas producēšanā piedalījies Roberts Memmēns, bekvokālus iedziedājusi Alise Kante.

“Ceram, ka mūsu atbalstītājiem patiks mūsu jaunais videoklips, un mums ir liels prieks par to, ka dziesma jaupirmajās divās nedēļās pēc tās iznākšanas ir guvusi atsaucību Latvijā un gūst labus panākumus Latvijas Radio 2 Muzikālās bankas dziesmu aptaujā,” saka grupas Rock’n’Berries dalībnieki.

Grupa Rock’n’Berries ir dibināta 2013. gada jūnijā, taču jau nopietni ir paspējusi sevi pieteikt uz Latvijas mūzikas skatuves. Šī gada sākumā grupa veiksmīgi iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases Supernova ceturtdaļfinālā, kā arī tās albums Smoothie Call tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2017 kā labākais Pop mūzikas albums. Savukārt pati grupa Rock’n’Berries saņēma nomināciju kā gada Labākā debija.

Grupas Rock’n’Berries dalībnieki saka lielu paldies visiem videoklipa filmēšanā iesaitītajiem cilvēkiem un uzņēmumiem – Pepsi Centrs un Latvijas 1. Rokkafejnīca.


Video
: https://youtu.be/I1TJVVmLGgc


GMAIL:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


 


 

 

Last modified on Trešdiena, 31 maijs 2017 07:20

Iesaki