Ceturtdiena, 18 maijs 2017 10:34

Ivo Laumanis sadarbojoties ar Kristīni Šomasi izdod dziesmu projektam Dr.Klauns - "Ir tavi smiekli"

Ivo Laumanis sevi kā dziedošu skatuves mākslinieku pieteica1998.gadā, kad uzsākot skaņu ierakstu operatora darbu mūzikas kompānijā sākās arī intensīvi radošie meklējumi mūzikā.
Pēdējos gados Ivo pievērsies jauniem muzikāliem meklējumiem veidojot dziesmas ar pievienoto vērtību par sociāli nozīmīgām tēmām. Pirmā no dziesmām bija “Labākais draugs”, kas veltīta visiem dzīvnieciņiem, kas dzīvo patversmēs. Nu mākslinieks Jūsu rokās nodod otro dziesmu - "Ir tavi smiekli", kas veltīta sociālajam bērnuprojektam Dr.Klauns.

Dziesma ir simboliska pateikšanās tiem, kuri rūpējas par Latvijas slimajiem bērniem mēģinot viņus iepriecināt palīdzot darīt gaišāku nevienkāršo slimošanas laiku. Tas ir paldies Dr.Klauniem, kas ir lieliski palīgi slimo bērnu emocionālās veselības uzlabošanā. Ivo Laumanis: ..Es vēlos radīt dziesmas, kuras uzrunā klausītāju sirdis. Dziesmas, kuras cilvēkiem liek aizdomāties – ko tieši es varētu paveikt, lai darītu šo dienu, šo pasauli labāku! Piemēram iepriekšējā dziesma "Labākaisdraugs" pieskārās tēmai par pamestiem dzīvniekiem, kuras video tapa sadarbībā ar dzīvnieku patversmi Ulubele. Savukārt dziesma “Ir tavi smiekli" ir par tik sāpīgu tēmu, kā bērnu slimošana, kur sadarbojāmies ar projekta Dr.Klauns vadītāju Mariannu. Ar Kristīni mums bija kopīgi paziņas un par cik saistošs likās viņas vokāls, rezultātā arī sākām sadarboties!.."

Kristīne Šomase pašlaik aktīvi strādā pie sava pirmā solo albuma un ir priecīga sadarboties jau otrajā dziesmā ar Ivo Laumani: "..Ivo ir ļoti pozitīvs cilvēks. Pirms Dj Dween mani uzrunāja sadarboties ar viņu, es nezināju neko par Ivo, līdz satikāmies un viņš stādījās priekšā un par sevi pastāstīja. Ar viņu strādāt ir ļoti viegli un patīkami, jo process ir smieklu pilns un atlikušai dienas daļai pozitīvisms uzlādēts pārpārēm. Viņa ideja runāt par plašām tēmām, kas sabiedrība ir būtiskas ir drosmīgs solis, tieši tas mani uzrunāja, viņa drosme, degsme pret mūziku, pozitīvisms un smaids. "Labākais draugs" un "Ir tavi smiekli"tēmas ir dziļi saistītas ar manu dzīvi - man pašai ir sunīts un ir burvīga meitiņa. Sabiedrībai, konkrēti, māmiņām ir svarīgi, ka viņu bērni arī ne tik patīkamā brīdī jūtas laimīga, priecīga. Tikai bērni spēj būt patiesi, viņu acīs ir skaidri redzams gaišums, patiesums un neviltotas emocijas!.."

Projekts Dr.Klauns šogad svinēs savu 5.gadu jubileju un apsver šo dziesmu "Ir tavi smiekli" atzīt par piecgades tituldziesmu! Dr.Klaunsvadītāja Marianna Milovska piebilsts: "..Ir neizsakāms prieks un pateicība Ivo, ka Dr.Klaunu darbs ir viņu iedvesmojis radīt mums veltītu dziesmu. Jau kādu laiku sapņojām par to, lai mums būtu savs skanīgs karogs un šī ir skaistākā dāvana mūsu jubilejā, ko atzīmēsim šī gada septembrī. Taču šī dziesma ir daudz vairāk, par skanīgo meldiņu, Ivo ar vienkāršiem un iejūtīgiem vārdiem parādīja Daktera Klauna darba humāno būtību!.."

Dr.Klauni nekādā gadījumā nav zāles pret slimību, tomēr tie ir vitamīni, kas palīdz īstiem dakteriem un zālēm ātrāk izārstēt mazos pacientus. Klauni ir saldi, priecīgi un tajā pašā laikā svarīgi eliksīri, jo ir zinātniski jau pierādīts, ka pozitīvi noskaņoti cilvēki izveseļojas ātrāk. Ir svarīgi atcerēties, ka sirsnīgas smiešanās laikā  stresa līmenis krītas par 75%.  Palielinās beta-endorfīna jeb laimes hormona daudzums. Tas mazina sāpes un palīdz cīņā ar depresiju. Pierādīts ka smiekli palīdz pret vīrusiem, jo priecīgs pārdzīvojums ievērojami paaugstina imūnsistēmu!

Dziesmas "Ir tavi smiekli" teksta autore ir Iveta Priede, mūzika - Artūrs Palkevičs. Video: Ivo Buģis un Kaspars Kambala. Video montāža: Kaspars Dvinskis un Ivo Buģis. Dziesmas ieraksts un mix/master veikts Dween production ierakstu studijā.

VIDEO:
https://youtu.be/yACQZFtg1io


Seko Ivo
Laumaņa aktualitātēm šeit:

TW: https://twitter.com/Ivo_Laumanis

DR: https://www.draugiem.lv/ivolaumanismusic/

FB: https://www.facebook.com/pg/ivolaumanismusic/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCZ3Kh_ldxQ2UDoSREb8lwIg

Last modified on Ceturtdiena, 18 maijs 2017 13:59

Iesaki