Pirmdiena, 10 aprīlis 2017 11:14

Singapūras Satīns sveic Latviju Pūpolsvētdienā!

Latvijas pirmā repa supergrupa “Singapūras Satīns” izdevuši siltu un saulainu videoklipu sava gaidāmā debijas albuma “Iespēja viena” otrajam singlam “Pūpolsvētdiena”,
kurā dalību ņēmis arī izpildītājs Kaņepe un multimāksliniece Masha Miyagi.

Šī rīta preses konferencē mūziķi dalījās pārdomās par jauno meistardarbu: Mūsu producents Olafs acīgi novēroja, ka reperiem Latvijā patīk izdot ar svētku tematiku saistītas dziesmas, tāpēc iespaidojāmies no šīm tendencēm un vēlamies sveikt Latviju pūpola cienītāju svētkos - Pūpolsvētdienā. Mēs aicinām šos brīnišķīgos svētkus pavadīt kopā ar saviem mīļajiem un kārtīgi nopērties ar pūpolu. Tikai noteikti ar mēru, lai nav par daudz tās enerģijas!

Iedvesmojoties no labākajām latviešu repa tradīcijām, daļa videoklipa tika filmēta mežā un, kā atklāj videoklipa autori, tā izmaksas ir bijušas aptuveni 420 EUR. Mākslinieki prognozē, ka daži ar sazvērestības teorijām apsēsti nelabvēļi šajā klipā saskatīs apslēptus vēstījumus, taču grupa jau priekšlaicīgi noraida jebkādus apvainojumus šajā sakarā. Videoklipu filmējisun montējis ārkārtīgi talantīgais Elvis Lācis, kamēr par singla muzikālo pavadījumu parūpējies grupas dalībnieks SU$HI TAKEØUT.

Atgādinām, ka pirms nedēļas grupa prezentēja gaidāmā debijas albuma Iespēja vienapirmo singlu Miera nav, kuras videoklips aplūkojams grupas oficiālajā YouTube profilā. Hu*iguļam, mums nav laika gulēt, albums jātaisa, klipi jāfilmē, hu*iguļam?!!preses konferences noslēgumā zīmīgi noteica grupējuma vadītājs un aicināja visus atgriezties pie iesāktā darba.

https://youtu.be/vVi0aUkrJa0

Last modified on Pirmdiena, 10 aprīlis 2017 11:21

Iesaki