Tiešais ēters';

“Instrumenti” izdod albumu “Cilvēks”, prezentē dziesmu ar grupu “Prāta Vētra”

15.05.2019.

Šodien dienas gaismu ierauga grupas “Instrumenti” piektais studijas albums “Cilvēks”, kā arī albuma trešais singls “Te Saule aust”, kas tapis roku rokā ar grupu “Prāta Vētra”.

Tālāk

Grupa “LĪVI” publicē jaunas dziesmas video un gatavojas albuma izdošanai.

14.05.2019.

Jau šo piektdien, 17. maijā klajā nāks grupas “LĪVI” jaunākais studijas albums “Pluss Mīnuss” ar astoņām jaunām un divām papildus, mazliet agrāk ierakstītām, Ainara Virgas dziesmām.

Grupa Rock’n’Berries maiju svin ar jaunu dziesmu un video. Gatavojas mini albuma prezentācijai.

14.05.2019.

Mūzikas grupa Rock'n'Berries šodien klausītājiem piedāvā jaunu singlu “Tuvumā” no jūnijā gaidāmā mini albuma ar nosaukumu “Stāsti”.

“Carnival Youth” laiž klajā jaunu singlu “Desktop” un izsludina albuma “Good Luck” Latvijas tūri

10.05.2019.

Grupa “Carnival Youth” 10.maijā izdod singlu “Desktop” no 16.augustā gaidāmā jaunā albuma “Good Luck” un plkst. 10:00 uzsāk biļešu tirdzniecību uz novembrī gaidāmo Latvijas tūri, kuras ietvaros uzstāsies: 16.novembrī Līvānos, 17.novembrī Valmierā, 20.novembrī Madonā, 23.novembrī Rīgā, “Hanzas Perons” un 30.novembrī – Liepājā. Informācija un biļetes -  https://band.link/CarnivalYouth

Jaunā dziedātāja Elizabete Gaile un DJ Rudd laiž klajā kopdziesmu

09.05.2019.

Dziesma “Kas aiz krūtīm sēž” ir viena no RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometnē tapušajām dziesmām, kuras tapšanā piedalījušies DJ Rudd, grupas “Rock’n’Berries” un “X Faktora” dalībnieks Oskars Millers un dziedātāja Elizabete Gaile.

Račs izsludina jaunai grāmatai veltītu koncertu un publicē jaunu dziesmu.

07.05.2019.

Šī gada 22. augustā, “Dzintaru koncertzālē” Guntars Račs ar svētku koncertu atvērs savu jauno dzejoļu grāmatu “Mīlestība ir”. Koncertā piedalīsies grupas – “bet bet”, “Saldās sejas” un īpašie viesi.

Aija Andrejeva iet tālāk ar jaunu dziesmu “Es iešu tālāk”

03.05.2019.

Dziedātāja Aija Andrejeva laiž klajā pirmo vēstnesi no nākamā gadā gaidāmā albuma - dziesmu “Es iešu tālāk”.  Dziesmas autori ir Jānis Aišpurs, Arnis Račinskis un Aija Andrejeva, dziesmu miksējis Krišjānis Geidāns.

Annie K un DJ Ballīšu zvērs satricina Latviju ar singlu “Unforgettable”

03.05.2019.

Plašākai sabiedrībai sevi pirmo reizi piesaka Annie K un DJ Ballīšu zvērs ar burtiski neaizmirstamu singla nosaukumu “Unforgettable”.

Rassell, Sabīne Berezina un Aivo Oskis atgriežas ar jaunu dziesmu un video.

02.05.2019.

Pašmāju mūziķi Rassell, Sabīne Berezina un Aivo Oskis pēc vairāku mēnešu klusuma pauzes klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu un video ar nosaukumu ''Mentola konfektes''. Tā ir viena no jaunajām dziesmām, kuru mākslinieki ir ierakstījuši šā gada pavasarī.

Senākas ziņas

Pasūti dziesmu

Lai balsotu, sameklē klipu bāzē vēlamā klipa kodu un nosūti to uz numuru 1881!
Piemēram, MVV 1234

Lai iepazītos ar balsošanas noteikumiem un pakalpojumu cenām, spied šeit.

vai skatīt visu sarakstu

Reklāma

Mūzikas Video Kanāls un Latvijas Šlāgerkanāls

Reklāmas izvietošanas piedāvājums 2019

e-pasts: reklama@muzikas-video.lv

Par mums

Logo

No 2014 gada mūsu kanālu retranslē visi Latvijas kabeļoperatori.
Ja jums nav pieejams Mūzikas Video Kanāls, pieprasiet to savam kabeļoperatoram.

Mūzikas Video kanāls ir saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24 stundas diennaktī dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Pie mums skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas, kas filmētas sākot no 80-to gadu beigām, līdz pat mūsdienām.

Par savu misiju uzskatām popularizēt Latvijā radīto mūziku un padarīt to pieejamu latviešu mūzikas cienītājiem Latvijā un visā pasaulē. Tādēļ jau daudzus gadus neatlaidīgi filmējam, montējam, atbalstām un dzīvojam līdzi mūzikas dzīvei Latvijā!

Skaties Mūzikas Video Kanālu pie visiem lielākajiem Latvijas kabeļoperatoriem un digitālājās televīzijās.