Ceturtdiena, 26 maijs 2011 14:05

Notiks labdarības koncerts „Ar visām četrām”, ar mērķi palīdzēt Slokas dzīvnieku patversmei.

9. jūnijā kino „Rīga” atskanēs koncerts „Ar visām četrām” (AVČ) , kurā populāri mūziķi un dejotāji apvienojušies, lai kopīgi mudinātu sabiedrību uzņemties atbildību par dzīvniekiem, kurus esam pieradinājuši, kā arī sniegtu materiālu palīdzību Slokas patversmes iemītniekiem. Šāds koncerts notiek jau otro gadu, un to organizē radošā komanda CHEIR. Šogad akciju atbalsta arī Mārtiņa Freimaņa fonds. Koncertā uz kino „Rīga” skatuves mīļākās dziesmas no sava repertuāra izpildīs un ar pozitīvām emocijām zāli piepildīs Intars Busulis, Lady’s Sweet, grupas PER, Triānas Parks, Blitze, kā arī Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvji – Kārlis Būmeisters (Kazha) un mūziķi no grupas Tumsa. Par dejisku noskaņu rūpēsies TDA „Uguntiņa” un TDA „Liesma”.

Pirmo reizi „Ar visām četrām” notika 2010. gadā Rīgas kongresu namā, kad kopīgi par ienākumiem no ieejas biļetēm izdevās savākt aptuveni Ls 1500, kas tika novirzīti dažādām Slokas patversmes vajadzībām. Šogad īpaši plānots uzrunāt tieši jauniešu auditoriju.

Lielisks AVČ iedvesmotājs bijis Mārtiņš Freimanis, kurš vienmēr iesaistījies visās akcijas /koncerta aktivitātēs. Tā kopā ar pasākuma radošo komandu pagājušā gadā tapusi īpaša horeogrāfija dziesmai „Suns”.

Biļetes uz koncertu jau iegādājamas Biļešu paradīzes kasēs, to cena - Ls 3. Visi ienākumi tiks novirzīti Slokas dzīvnieku patversmei (www.slokaspatversme.lv). Palīdzēt četrkājainajiem draugiem iespējams arī ziedojumu punktos : Rīgas 49. vidusskolā, Angļu ģimnāzijā un Rīgas Skolēnu pilī ar segām, pārtiku, kakla siksnām u.c. noderīgām lietām.

Koncerta sākums – plkst. 18.00.

Last modified on Ceturtdiena, 26 maijs 2011 14:36

Iesaki