Sestdiena, 25 marts 2017 11:35

Carnival Youth’ publicē videoklipu singlam ‘Youth Is Gold’ un dodas uz SXSW ASV.

Pašmāju indīroka grupa „Carnival Youth” martā publicējusi videoklipu dziesmai „Youth Is Gold”,
kas ir ceturtais un noslēdzošais singls no viņu pērn izdotā albuma „Propeller”. Kopā ar to tiek izdota arī jauna dziesma – tā saucamais singla „b-side” „Lots Of Nobodies”.

Jaunā videoklipa režisors ir Reinis Spaile, operators – Kristaps Dzenis, producente – Ieva Karpoviča, bet galveno klipa varoni tēlo Eva Bērziņa. Dziesmas ideja video lielākoties tika iemūžināta universālveikalā Stockmann”.

Albums „Propeller” februāra beigās notikušajā Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons” apbalvošanas ceremonijā tika atzīts par labāko 2016. gada indīpopa vai alternatīvās mūzikas albumu, kā arī saņēma 2016. gada labākā albuma titulu.

Singla izdošana pavada vienu no svarīgākajiem notikumiem grupas līdzšinējā karjerā – šodien s dalībnieki dodas uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur ar vairākiem koncertiem uzstāsies pasaulē lielākajā un nozīmīgākajā mūzikas konferencē „South by Southwest” jeb „SXSW”. Konference no 10. līdz 19. marta norisinās Ostinā, Teksasā.

Šogad „Carnival Youth” ar vairākiem koncertiem uzstājusies Čehijā, Polijā, Slovākijā un Norvēģijā, savukārt 2016. gadā albuma „Propeller” turnejas ietvaros „Carnival Youth” paviesojušies teju visās Eiropas valstīs, kā arī Ņujorkā, ASV. Amerikas un Kanādas apvienotajā topā „CMJ Music Chartalbums iekļuvis top 80. Tuvākajā nākotnē līdzās vairākiem festivāliem ārvalstīs grupa iecerējusi arī vairākas aktivitātes Latvijā.
Video:  https://youtube.com/watch?v=y6-66W9aH9k

Last modified on Ceturtdiena, 30 marts 2017 17:36

Iesaki