Trešdiena, 08 marts 2017 08:15

Elizabete Balčus piedāvā sirreālisma estētikā veidotu video dziesmai "Tourist"

Eklektiskā avant-popa mūziķe Elizabete Balčus publicē video dziesmai "Tourist" no albuma "Conarium" un gatavojas tūrei uz Apvienoto Karalisti un Nīderlandi.

"Tourist" ir par ceļošanu šai realitātei līdzās pastāvošā citā realitātē, kurā laiks rit citā tempā un notikumi ir spilgtāki un skaistāki kā reālajā dzīvē. Tūrists uztver sapņu pasauli pārāku par īstenību, bet šajā realitātē jūtas kā svešinieks simulētā vidē, jeb tūrists, kam jāiepazīst šīs realitātes noteikumi. Klipu veidojis Zigmunds Ziemelis un tā estētika tāpat kā mūzika ir ietekmēta no sirreālisma konvencijām.

Elizabete Balčus kopā ar mākslinieci Sabīni Moori, jeb VJ Oore pirms došanās aprīlī koncerttūrē uz Apvienoto Karalisti un Nīderlandi, sniedz koncertus Latvijā. Tuvākās koncertu norises vietas :

10.marts 22:00 Kultūras telpa "3 MĀSAS"

29.marts 14:00 Madonas kultūras nams

Elizabetes albumu "Conarium" ir atzinīgi novērtējuši gan mūzikas recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofona" žūrija, nominējot albumu alternatīvās mūzikas ieraksta kategorijā. Kembridžas radio "Cambridge 105" Elizabetes albums pat ierindojies starp 25 labākajiem albumiem, kas izdoti 2016.gadā, esot trešajā vietā. Savukārt mūzikas apskatnieks Sandris Vanzovičs "Neatkarīgajā Rīta avīzē" atzinis, ka "Conarium" ir labākais, kas pēdējā laikā dzirdēts latvju avangarda mūzikā.


Albums "Conarium" klausāms straumēšanas platformā Spotify, interneta veikalā iTunes un citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos.


Video: https://www.youtube.com/watch?v=LvpVq5nfTMU

Last modified on Trešdiena, 08 marts 2017 08:17

Iesaki