Piektdiena, 30 decembris 2016 08:14

Singapūras Satīns sveic fanus ar gadu miju!

Latvijas skandalozākā hip-hop apvienība “Singapūras Satīns” nupat izdevusi jaunu, pozitīvu un ziemīgu videoklipu “Ziemā”.
Grupējums jau iekarojis fanu sirdis ar tādiem hitiem kā “Es nemāku komatus, Paliec pie manis, Džumī” u.c.. Un tagad grupējums nekautrējas atzīt, ka ieņēmis arīLatvijas "prikolīgākās" grupas statusu.

Šī svētku un gadu mija ir laiks, kad cilvēkiem jātiek vaļā no negatīvās enerģijas un jāspēj sevi noskaņot nākamajam gadam, lai viss iecerētais izdotos. Pēdējā laikā, mūzikā ir pārāk daudz negatīvisma, tāpēc vēlējāmies fanus un klausītājus iepriecināt ar kaut ko pozitīvu, kas mums ļautu paskatīties uz dzīvi gaišāksaka grupējuma dalībnieki, taču menedžeris Olafs FlowReeps' Reinis piebilst, ka pašlaik banda strādā pie sava pirmā studijas albuma, kas būtiski atšķirsies nomiksteipiem kvalitātes, tematikas, autentiskuma un mūzikas ziņā. Tuvāko 2 mēnešu laikā izdosim arī pirmos oficiālos singlus ar videoklipiem. Pašlaik vēl ir pāragri nolikt precīzu datumu, taču iespējams, ka albums būs gaisā tieši pirms 2017. gada vasaras. Tikmēr savā un bandas vārdāvisus fanus sveicu aizvadītajos Ziemassvētkos un gaidāmajā Jaunajā gadā!.

Dziesmu iespējams noklausīties un lejupielādēt grupējuma oficiālajā YouTube kanālā.

https://youtu.be/WZ6CtvM05ws

Last modified on Piektdiena, 30 decembris 2016 08:50

Iesaki