Svētdiena, 09 oktobris 2016 22:22

Lai burvji buras Ainara Bumbiera jaunākajā dziesmā

Dziedātājs Ainars Bumbieris sveic visus latviešu mūzikas klausītājus šajā burvīgajā Latvijas rudenī ar jaunu, pozitīvu un iedvesmojošu valsi
. Dziesma “Lai burvji buras” stāsta par katru no mums, par cilvēkiem, kas meklē laimīgo zemi, ticpasakām, prinčiem, princesēm un burvjiem. Mums visiem, kas tic, ka varam būt paši laimīgākie cilvēki jebkur citur pasaulē.

“Tagad, atgriežoties Latvijā pēc ilgākas pieredzes apmaiņas ārzemēs, staigājot pa dažādu valstu takām pasaulē, secinājums ir viens: nekur, nekur nav tik labi kā mājās! Ja draugi jautā, kas jauns manā dzīvē ir noticis šajā gadā, tad atbildu, ka emocionāli ir iegūta tik liela pieredze, iespaidi un sajūtas no pasaules apceļošanas, ka to nav iespējams izstāstīt nedz vārdos, nedz parādīt aukstās bildēs, nedz arī televizorā. Taču fiziski vien kādi 30 jauni magnēti uz ledusskapja,ar smaidu saka Ainars Bumbieris. “Esmu atgriezies, lai dotu savu artavu latviešu mūzikā vēl vairāk, jo vajag tikai kā Sprīdītim redzēt pasauli, lai zinātu, cik ļoti es cienu mājas, savu dzimto zemi Latviju un cilvēkus sev apkārt. Ar jaunām dziesmām tiek plānots šoruden apceļot Latviju un gatavoties gaidāmajiem Valsts svētkiem – Latvijas dzimšanas dienai, betnākamajā gadā izdot ilgi gaidīto albumu par ziediem.”

Dziesmas Lai burvji buras autors un komponists ir Artūrs Mangulis, to izpilda Ainars Bumbieris. Dziesma ierakstīta Roland Records studijā”, Rīgā. Dziesma iekļauta Artūra Manguļa mūzikla “Ogres Zilo kalnu milzis” CD.

Arī dziesmas jaunais videoklips pieejams dziedātājamājaslapā www.ainarsbumbieris.com, kā arī mūzikas video un Šlāgerkanālā televīzijā.

Saite dziesmas lejupielādei:https://soundcloud.com/inars/ainars-bumbieris-lai-burvji-buras

Saite dziesmas videoklipam YouTube:https://youtu.be/HjOjaiDIc3M

Last modified on Pirmdiena, 10 oktobris 2016 08:46

Iesaki