Otrdiena, 27 septembris 2016 09:39

Grupa “Audiokvartāls” klausītājiem nodod jaunu singlu un ASV tapušu video “Tu ar mani”

​Šis ir pirmais ieraksts, kopš grupai pievienojies bundzinieks Ludvigs Lielauss.

Dziesma tika ierakstīta studijā pie Mārtiņa Gailīša jebMarkas (DFE).

"Kādu laiku klusējām, bet tagad mums ir jauns bundzinieks, jauns skanējums, jauna dziesma un video. Esampriecīgi turpināt iesākto mūzikas pasaulē. Par to arī jaunaissingls, ka, pat nokļūstot bezdibenī, ir jāturpina ceļš un jāīstenomērķi," apgalvo grupas puiši.

Dziesmai tapis arī videoklips, kas īstenots, pateicotiesfutbola skolasMettaatbalstam. Video klipa režisors ValtersMirkšs pašlaik uzturas un mācās par kino režisoru ASV (University of Utah), viņš mudina cilvēkus izrauties no ikdienas rutīnas un kaut uz īsu mirkli paskatīties un izbaudītto, kas mums apkārt.

Jaunais režisors pašlaik strādā pie dažādiem projektiemun ir guvis atzinību arī ASV, iegūstot godalgu Best cinematography & best short film at Student showcase 2016”.

https://www.youtube.com/watch?v=9JJ4LcQob4g

GrupaAudiokvartālsdibināta 2014. gadā un līdz šimizdevusi sešus singlus, viesojusies televīzijas šovosManadziesma”, Gudrs vēl gudrāks, uzstājusies Eurobasket2015 u.c.

Grupas Audiokvartālssastāvs: Ivars Ozoliņš (vokāls, bass), Arnis Ozoliņš (ģitāra), Juris Ludženieks (taustiņi), Ludvigs Lielauss (sitamie instrumenti).

Last modified on Otrdiena, 27 septembris 2016 09:51

Iesaki